Raad voor Maatschappelijk Welzijn  


Agenda van de openbare raadzittingen.

Verslagen van de openbare raadzittingen.

Mandaten van de openbare raadzittingen.

Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst

 

College van burgemeester en schepenen



 Burgemeester: Ivo Wynants
P. Benoitstraat 9
burgemeester@wijnegem.be
 N-VA
 Eerste Schepen: Leen Wouters
Dorenboslaan 103/2
leen.wouters@wijnegem.be
 NV-A
Tweede Schepen: Maarten Janssens
 Merksemsebaan 143/1e
maarten.janssens@wijnegem.be
 NV-A
Derde Schepen: Tom Tachelet
 Schoolstraat 69
tom.tachelet@wijnegem.be
dorpspartij durf!
Vierde Schepen: Nadine Wouters
 p/a Koolsveldlaan 94
nadine.wouters@wijnegem.be
dorpspartij durf!
-      
Gemeente- en OCMW-raadsleden



Voorzitter: Lieve Kelders  Bergenstraat 14 lieve.kelders@wijnegem.be
 N-VA
Dirk Verhaert De Reep 6 dirk.verhaert@wijnegem.be
Vlaams Belang
Inge Carpentier Eikenlaan 10 inge.carpentier@wijnegem.be
CD&V
Roger Boeckxstaens
Ruggeveldstraat 10/B
roger.boeckxstaens@wijnegem.be
N-VA
Marleen Elen Wommelgemsteenweg 99 marleen.elen@wijnegem.be
Groen
Wouter Stes
Kerkhofstraat 3 wouter.stes@wijnegem.be
Groen
Gerlinde Hublin Brouwerslaan 61
gerlinde.hublin@wijnegem.be
CD&V
Bart Huybrechts
Turnhoutsebaan 167/bus 1 bart.huybrechts@wijnegem.be
Vlaams Belang
Glenn Gené
Zandstraat 87 glenn.gene@wijnegem.be
 Vlaams Belang
An Stuyck
Beukenlaan 30 an.stuyck@wijnegem.be
dorpspartij durf!
Marc De Coninck Rode Dreef 24 marc.de.coninck@wijnegem.be
N-VA
Karel Luyckx Eikenlaan 34/1 karel.luyckx@wijnegem.be
N-VA
Juul Liekens Turnhoutsebaan 501/bus 5 juul.liekens@wijnegem.be
 N-VA
Dirk Maes Ganzenweg 60 dirk.maes@wijnegem.be
dorpspartij durf!
Herman Platteau Turnhoutsebaan 579 herman.platteau@wijnegem.be
N-VA
Glenn De Cleen
Veldstraat 27/bus 6
glenn.de.cleen@wijnegem.be
Vlaams Belang
-Ilse Van Echelpoe      




 


       



 
   
Homepage Contact Sitemap